Roman Bohunický - Boro - Slovenský výrobca plastových okien a dverí

Vchodové dvere



 

 

Vchodové dvere slúžia ako vstup do Vášho domova a preto by mali spĺnať okrem praktického hľadiska aj estetickú funkciu. Tieto oba parametre dokážu skvelo pokryť vchodové dvere vyrobené z plastových profilov. Poskytujú dostatočnú úroveň zabezpečenia, ktorá sa dá rozšíriť použitím bezpečnostného kovania a kvalitnej dverovej výplne. Práve táto výplň dokáže, zo vstupných dverí spraviť umelecké dielo. Ponúkame obrovské množstvo druhov týchto výplní, ktoré sú charakteristické vysokou kvalitou a neobmedzeným množstvom druhov vzhľadu.

 vchodové dvere s vytrážouvchodové dvere vchodové dverevchodové dvere

 vchodové dvere zlatý dubdvere s vytrážoudvere s vytrážouvchodové dvere s vytrážouvchodové dvere 

                                  

                                



Výrazne menšie úniky tepla


Bezpečnejšie kovanie s dlhou životnosťou

Univerzálny design

Najdôležitejšia je spokojnosť zákazníka

Zameriavame sa na praktickú funkčnost spojenú s jednoduchou obsluhou a údržbou výrobkov, pričom hlavný dôraz kladieme na tesniace schopnosti vďaka ktorým sa náklady na nové okná vrátia vo forme finančnej úspory za spotrebu vykurovacej energie a zároveň poskytujú ochranu pred hlukom prenikajúcim z vonkajšieho prostredia.

Flexibilita a spoľahlivosť

Dodacia lehota je štandardne 14–20 dní, dokážeme sa však prispôsobiť želaniam konkrétneho zákazníka či náročného obchodného partnera. Pre celé územie Slovenskej republiky Vám zabezpečujeme dopravu výrobkov spolu s odvozom sute úplne ZADARMO. Najlepším dôkazom kvality našich výrobkov sú stovky spokojných zákazníkov.