Roman Bohunický - Boro - Slovenský výrobca plastových okien a dverí

Plastové strešné oknástresne-okno

 

Aby ste priviedli svetlo aj do priestoru pod strechou alebo ak máte v pláne zriadit si podkrovie, máme pre Vás plastové strešné okná. Tieto okná prinášajú vlastnosti plastových okien tam, kde dominújú okná z iných materiálov.  Plastové strešné okná nevyžadujú takú intenzitu starostlivosti ako iné typy strešných okien. Plastové strešné okná môžete využiť aj pri zimný záhradách, kedy je treba zabezpečiť prístup na strešnú časť zimnej záhrady. Ich ľahká údržba a vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti  prinesú pohodlie a teplo domova aj na najvyššie miesta Vášho domova.

 Strešné okná majú modernú konštrukciu, ktorá zabezpečuje optimálnu tepelnú a akustickú izoláciu, utesnenie a bezpečné používanie. Ich prednosťou je okrem iného aj esteticky zaoblený profil z PVC odolného proti znečisteniu a starnutiu, nereagujúci na vlhkosť a zmeny teploty. Vďaka systému štyroch tesnení sú okná dokonale utesnené. Inovačný kyvno-výklopný systém so zvýšenou osou otáčania zaručuje ľahkú a funkčnú obsluhu. Polohovacia poistka krídla v uhle 90 stupňov umožňuje bezpečný výstup na strechu.

stresne-okno-strechaVýrazne menšie úniky tepla


Bezpečnejšie kovanie s dlhou životnosťou

Univerzálny design

Najdôležitejšia je spokojnosť zákazníka

Zameriavame sa na praktickú funkčnost spojenú s jednoduchou obsluhou a údržbou výrobkov, pričom hlavný dôraz kladieme na tesniace schopnosti vďaka ktorým sa náklady na nové okná vrátia vo forme finančnej úspory za spotrebu vykurovacej energie a zároveň poskytujú ochranu pred hlukom prenikajúcim z vonkajšieho prostredia.

Flexibilita a spoľahlivosť

Dodacia lehota je štandardne 14–20 dní, dokážeme sa však prispôsobiť želaniam konkrétneho zákazníka či náročného obchodného partnera. Pre celé územie Slovenskej republiky Vám zabezpečujeme dopravu výrobkov spolu s odvozom sute úplne ZADARMO. Najlepším dôkazom kvality našich výrobkov sú stovky spokojných zákazníkov.