Roman Bohunický - Boro - Slovenský výrobca plastových okien a dverí

Plastové oknáokno

 

 

Plastové okná sa vyznačujú veľkou odolnosťou voči pôsobeniu poveternostných vplyvov a dlhou životnosťou. Sú charakteristické tvarovou a farebnou stálosťou, väčšou mierou presvetlenia miestnosti s elegantným a ľahko čistiacim povrchom. Sú zaujímavé aj svojimi teplno-izolačnými vlastnosťami. S najnovším 8-komorovým profilom a v kombinácii s izolačným 3-sklom sa dá dosiahnuť až o 40% menšia tepelná strata, ako pri starších typoch okien.

 


Rodinný dom bez zateplenie a so starými oknami.

 

 

 

 dom-infra

Investícia do nových okien pre Váš rodinný dom alebo byt sa Vám najviac odvďačí v zimných obdobiach, kedy vonkajšia teplota klesá hlboko pod bod mrazu. Výmenou starých okien za nové zamedzíte zbytočným únikom tepla, ktoré sa dnes za stáleho zvyšovania cien za plyn a elektrinu  stávajú nemilou príťažou pre Váš rodinný rozpočet. Táto investicía sa Vám vráti každý rok na ušetrenom teple, ktoré zostane vo Vašom domove.

 

 

Vzorkovník farieb:

 


Biela

Biela krémová

Borovica horská

Buk červený

Buk stredný

Červená svetlá

Červená tmavá

Douglasie

Dub prírodný

Dub stredný

Dub svetlý

Dub tmavý

Dub tmavý

Mahagón

Modrá oceľová

Modrá tmavá

Oregon 4

Orech

Palisander

Šedá achát

Šedá antracit

Šedá svetlá

Siena červená

Siena orech

Zelená mach

Zelená tmavá


Výrazne menšie úniky tepla


Bezpečnejšie kovanie s dlhou životnosťou

Univerzálny design

Najdôležitejšia je spokojnosť zákazníka

Zameriavame sa na praktickú funkčnost spojenú s jednoduchou obsluhou a údržbou výrobkov, pričom hlavný dôraz kladieme na tesniace schopnosti vďaka ktorým sa náklady na nové okná vrátia vo forme finančnej úspory za spotrebu vykurovacej energie a zároveň poskytujú ochranu pred hlukom prenikajúcim z vonkajšieho prostredia.

Flexibilita a spoľahlivosť

Dodacia lehota je štandardne 14–20 dní, dokážeme sa však prispôsobiť želaniam konkrétneho zákazníka či náročného obchodného partnera. Pre celé územie Slovenskej republiky Vám zabezpečujeme dopravu výrobkov spolu s odvozom sute úplne ZADARMO. Najlepším dôkazom kvality našich výrobkov sú stovky spokojných zákazníkov.