Roman Bohunický - Boro - Slovenský výrobca plastových okien a dverí

Ako pracujeme 

výroba okien

 

 

Plastové okná vyrábané firmou Roman Bohunický - BORO je možné osádzať tak do novostavieb, ako aj do renovovaných stavieb. Správna montáž okien vplýva veľkou mierou na ich kvalitu a bezproblémovú funkčnosť. Z  tohto dôvodu je montáž okien realizovaná zaškolenými a skúsenými montážnymi skupinami. Nedostatky montáže sa podpisujú pod väčšinu reklamovaných chýb nových okien.

 

 

apimed 

Montáž okien do pripravených stavebných otvorov je možné previesť dvomi spôsobmi: montážnymi skrutkami priamo cez predvŕtaný otvor a rám krídla kotviacim prvkom, ktorý je uchytený z vonkajšej strany rámu okna hmoždinkami do steny. Kotviaci prvok sa uchytí minimálne 25 cm od zvaru, ďalšie uchytávacie prvky sa rozložia na vonkajšiu časť rámu podľa veľkosti okna, maximálna vzdialenosť je 70 cm. Priestor medzi oknom a stenou sa vyplní polyuretanovou penou a montáž sa ukončí murárskymi prácami – úpravou ostenia. O spôsobe montáže a  novinkách pravidelne školíme svojich kmeňových montážnikov, ale aj montážne skupiny. Po skončení montáže vedúci montážnej skupiny zákazníkovi predloží na podpis preberací protokol a záručný list.

 

                                                                                                                Dodacia lehota

Dodacia lehota je štandardne 14–20 dní, dokážeme sa prispôsobiť želaniam konkrétneho obchodného partnera. Garantujeme Vám dodávku a montáž podľa dojednaných podmienok.

 

domcek 

Záručné podmienky

Najlepším dôkazom kvality našich výrobkov sú tisíce spokojných zákazníkov. Na plast bielej farby poskytujeme záruku desať rokov, na hotové okná a dvere, nami dodávané a montované, päť rokov v rozsahu plnej funkčnosti výrobkov t. j. na nezmenené tepelno technické parametre a tesnosť. Montážou okien sa však naša starostlivosť o zákazníka nekončí – sme pripravení ihneď riešiť prípadné problémy vrámci záručného servisu a reagovať na požiadavky zákazníkov po uplynutí záručnej doby. Vyškolení odborníci ochotne a radi zabezpečia aj pozáručný servis. Odrazom kvality je spokojnosť zákazníka. Každý zákazník obdrží návod na údržbu a čistenie okna.

doprava

 

 

 

Pre celé územie Slovenskej republiky zabezpečuje naša firma

dopravu výrobkov spolu s odvozom sute úplne ZDARMA.

 

 

 

 Výrazne menšie úniky tepla


Bezpečnejšie kovanie s dlhou životnosťou

Univerzálny design

Najdôležitejšia je spokojnosť zákazníka

Zameriavame sa na praktickú funkčnost spojenú s jednoduchou obsluhou a údržbou výrobkov, pričom hlavný dôraz kladieme na tesniace schopnosti vďaka ktorým sa náklady na nové okná vrátia vo forme finančnej úspory za spotrebu vykurovacej energie a zároveň poskytujú ochranu pred hlukom prenikajúcim z vonkajšieho prostredia.

Flexibilita a spoľahlivosť

Dodacia lehota je štandardne 14–20 dní, dokážeme sa však prispôsobiť želaniam konkrétneho zákazníka či náročného obchodného partnera. Pre celé územie Slovenskej republiky Vám zabezpečujeme dopravu výrobkov spolu s odvozom sute úplne ZADARMO. Najlepším dôkazom kvality našich výrobkov sú stovky spokojných zákazníkov.